Her Cumartesi evinize teslim

Gizlilik Sözleşmesi

ORGANİKKAPINIZDA.com 128 bit SSL şifreleme sistemi ile korunmaktadır.

Sitemize kaydetmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güvenli bir ortamda  korunmasıbizler için her şeyden daha önemlidir.

Organik Kapınızda’ dan alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgiler (Teslimat/Fatura adresleri, telefon numaraları, e-mail adresi vb.) başka kurum, kuruluş ve üçüncü şahıslar ile paylaşılmayacaktır.

Şirketimiz içerisinde sadece sipariş esnasında, kolay ve hızlı giriş yapmanızı sağlayacak olan bilgiler saklanmaktadır.

Üyelik esnasında bizimle paylaştığınız cep telefonu ve mail adresleriniz, sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili bilgilerin size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaktır. Dolayısı ile bu bilgilerin doğru ve eksiksiz olması son derece önemlidir.

Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, Organik Kapınızda haricinde sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Üye Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden; zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi arzunuz dahilinde Organik Kapınızda' ya bildirebilirsiniz.

Organik Kapınızda’ ya vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.

KO Organik Ürünler San. Tic. A.Ş.